Kontakt

Robert Zawadziński – 603 579 573
Piotr Kozłowski        – 509 605 206

Kontakt z Zespołem : kontakt@folkstreet.lm.pl

FolkStreet na Facebook  FolkStreet na Youtube

Do pobrania:

Doświadczeni życiowo prosimy Organizatorów Imprez
o zapoznanie się z naszymi Uwagami/Prośbami/Wnioskami/Sugestiami*
(* niepotrzebne skreślić):

  • Zespół nie jest w stanie rozstawić sprzętu w ciągu 5 minut przed występem. Zmęczonymi rękami gra się co najmniej… niekomfortowo. Z zadyszką śpiewa się… co najmniej beznadziejnie. Nie róbmy wszystkiego na ostatnią chwilę.
  • Zespół do gry potrzebuje skupienia. Poganianie w jakikolwiek sposób spowoduje nerwową atmosferę i spadek wartości artystycznej.
  • Zespół też człowiek. Powinien mieć miejsce, gdzie w trakcie oczekiwania na występ, będzie mógł usiąść, napić się wody i zwyczajnie odsapnąć po rozstawieniu sprzętu.
  • Sprzęt Zespołu trochę kosztuje. Fajnie by było znaleźć bezpieczne miejsce, gdzie można go złożyć i przechować na czas koncertu. Zastanawianie się, co się z tym sprzętem dzieje, w trakcie grania koncertu, nie ułatwia sprawy.
  • Zespół nie gra z dyskietki. Ustawienie instrumentów, poziomów głośności, mikrofonów wokalnych to bardzo ważna rzecz. Potrzebujemy czasu na wykonanie próby technicznej przed występem. BEZWZGLĘDNIE.
  • Zespół musi się słyszeć. Bez tego skaleczy uszy Słuchaczy oraz poniekąd swoje. Jeśli brak odsłuchów, musimy to wiedzieć wcześniej, coś się wtedy zorganizuje. Jeśli brak nagłośnienia, jesteśmy to w stanie jakoś rozwiązać.
  • Zespół składa się z Facetów Słusznych Rozmiarów. Do tego dochodzi sprzęt. Nie próbujcie rozstawiać nas na powierzchni 2×2 metry. Bo wtedy Perkusista przewraca nam w żołądkach posiłki spożyte 3 dni temu. Basista podrapie gryfem gitary twarze kolegów z Zespołu. Ponadto wtedy odsłuchy i tak nic nie dadzą, bo będzie jeden wielki hałas. Musimy wcześniej znać warunki sceniczne, wtedy możemy dokonać redukcji sprzętu i zagrać np. „unplugged”.
  • Zespół ma swoje prawa. Wszelkie ustalenia dokonujmy w formie pisemnej, odpowiednio wcześnie (nie godzinę przed graniem). Brzmi to banalnie, ale jasno określone Prawa i Obowiązki, zarówno Organizatorów jak i Zespołu, pozwolą na zagranie koncertu bez nerwów, wzajemnych oskarżeń, pretensji itp. Możemy to spisać nawet w formie zwykłej notatki, ale potwierdzonej OBUSTRONNIE.
  • Zespół ma swoje potrzeby. Trzymajmy się dokładnie wszelkich ustaleń spisanych i potwierdzonych obustronnie wcześniej. W przypadku ich zlekceważenia, Organizator powinien się liczyć z możliwością zaistnienia nerwowej atmosfery, co oczywiście będzie miało wpływ na możliwość oraz na komfort grania Zespołu. Zapewniamy, że nie żądamy czerwonych dywanów i kawioru na podwieczorek. Chcemy GRAĆ dla Was, a nie „gwiazdorzyć”.

Wy chcecie posłuchać dobrej muzyki, Zespół chce zagrać dobrą muzykę. Zrozumienie faktu, że Organizatorzy i Zespół to naczynia połączone, zaowocuje zadowoleniem Słuchaczy.

Z wyrazami szacunku

                                                                                                            Zespół Folk Street